Magazíny Dovolená s nápadem www.dovolenasnapadem.cz


DSN-logo-283.jpeg
Jsme přesvědčení o tom, že výlety i dovolené mají být plné pohody a zážitků, proto v našich titulech najdete inspiraci a ušetříte spoustu času i starostí s výběrem a plánováním. Stačí si jen vybrat podle nálady, délky volna či zájmu a vyrazit za dobrodružstvím.

banner-DSN-960x495.jpeg

V edici DOVOLENÁ S NÁPADEM dosud vyšlo:

CYKLOvýlety – 33 ověřených a bezpečných tras z 11 turistických destinací na Moravě s přesahem do okolí pro páry, rodiny s dětmi i aktivní seniory. Magazín je určený rekreačním a zážitkovým cyklistům všeho věku. Uvnitř nechybí tipy na ubytování, dobré restaurace, památky a zajímavosti v okolí. To vše je doplněno o výškové profily tras a QR kódy, které vám usnadní plánování a navigaci.

S DĚTMI za zážitky – Patnáct lokalit na Moravě a desítky nápadů kam vyrazit s vašimi potomky či vnoučaty. S magazínem si snadno naplánujete víkend nebo dovolenou a zároveň objevíte místa a turistické cíle, které vznikly během posledních patnácti let a odpovídají současným trendům poptávky rodin s dětmi.

PRŠÍ? Nevadí! – Sto stran naplněných místy a atrakcemi v celého Česka, které si nejen s dětmi nejvíc užijete za špatného počasí. Svou šíří a pokrytím všech krajů České republiky jde o výjimečný titul na našem trhu, který rodičům a prarodičům rozšiřuje možnosti společného trávení času bez ohledu na venkovní teploty a rozmary přírody.

Tituly pro rok 2022

9A-rakousko-titulka.jpeg


Zážitkové CYKLOvýlety v Rakousku – 9 cyklistických destinací, 2 dálkové trasy v Rakousku s přesahem na Slovensko, do České republiky a Itálie. Kvalitní cyklistické trasy s nabídkou na vícedenní pobyt v každém místě.Když cestování VONÍ a chutná. Labužnické Česko – Vybrané tipy na dovolenou a výlety pro milovníky dobrého jídla, pití a zážitkové gastronomie.

Unikátní PARKY a zahrady – Plány na cesty za romantikou, historií a jedinečnými zážitky, plné lidského umu a přírodních krás.

GALERIE a café ve střední Evropě – Magazín představí unikátní kulturní místa, kde se snoubí historie se současným uměním. Výlety jsou doplněné o příběhy kávy a top kavárny, kde se tento nápoj mění ve skutečný požitek.

Magazíny edice DOVOLENÁ S NÁPADEM lze koupit:

Magazíny je možné si předplatit:

  • Tištěná verze – předplatné na 1 rok za 300 Kč. Za tuto cenu získáte 4 čísla + 1 magazín edice Look at it jak bonus
  • Elektronická verze – předplatné na 1 rok za 250 Kč

Více info zde: www.dovolenasnapadem.cz/predplatne


© Copyright Adam Schubert, Design m-ARK 2022. All rights reserved.